TEKNEMİZ

Eftalya, Cunda Adası’nda 14 yıldır dünyanın dört bir yanından gelen konuklarını ağırlamaktadır. Konuklarını tekne üzerinde en iyi şekilde misafir etmekte ve bulunduğu konumla sizlere eşsiz doğa ziyafeti çekmeye devam etmekte.

Eftalya Teknesi 13 mt uzunluğundadır, konuklarının rahatlığı için 2 yatak odası (1 King – 1 Normal), 1 salon, mutfak, tuvalet, duş, geniş güneşlenme alanı, merdivenli platform bulunmaktadır. Teknede ayrıca konukların keyifli vakit geçirmeleri için tavla, satranç, olta takımı, deniz gözlüğü, havlu gibi tüm detaylar düşünülmüştür.
Eftalya’nın kaptanı olan Hasan Doğan Ayvalık’ta doğmuş, büyümüş biri olarak çevreye ve koylara çok hakimdir. Hava koşullarına göre sizlere çevre koylarda en güzel vakiti geçirtecek tecrübesiyle, konuklarının mutlu bir şekilde Eftalya’dan ayrılmalarını sağlamaktadır.

Farklılık

Eftalya Tur hava şartlarına en uygun şekilde belirlediği, Cunda Adası çevresindeki adalarda siz misafirlerine en güzel deniz keyfini yaşatır. Bu koylarda yiyeceğiniz lezzetli yemekler sizin için unutulmaz dakikalar olarak hafızanızda yer edecek.

Eğlence

Koylardaki konaklama vakitlerinde teknemizde sizler için bulundurduğumuz şnorkel, deniz gözlüğü, palet gibi malzemelerle eşsiz Cunda koylarını bir de sualtından görme imkanını kaçırmayın.

Aktivite

Teknenin geniş güneşlenme alanları dışında, güneşten korunmak ve gölgede keyifli vakit geçirmek isteyenler için dizayn edilmiş olan arka salonda; kitabınızı okuyabilir, öğle uykunuzu alabilir, kağıt, tavla, satraç, okey gibi oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

İLETİŞİM

Fiyat ve Tarih Bilgisi
için lütfen iletişime geçin

  Firma: Cunda Tur (Eftalya Denizcilik)
  Yetkili: Hasan DOGAN
  Adres: Alibey Cunda Adası, Mevlana Cad. Sahil Yolu
  E-posta: info@eftalyacunda.com
  Telefon: +90 532 680 68 54
  Whatsapp: Mesaj Gönder

  WhatsApp Destek

  Teknemiz, turlarımız, rezervasyon uygunluğumuz ve diğer sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
  En kısa sürede geri dönüş yapabilmemiz için sorularınızı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.