Günlük Tur

Saat 10:00′da başlayan günlük turlarımız Cunda Adası’ndan başlar. Hasan Kaptan görülebilecek en güzel koyları sizlere hava şartlarına uygun bir şekilde gezdirir. Teknemize dışarıdan yiyecek getirilebilir, teknemiz bünyesinde gün boyunca su, çay, türk kahvesi ve nescafe ücretsizdir. Önceden seçmiş olduğunuz menü (balık, et, tavuk) damak zevkinize göre siz değerli konuklarımıza yaz salatası, meşrubat ve devamında meyve ile servis yapılır. Seçilen menüye göre fiyatlarımızda değişiklikler olabilir.
Gün boyunca görülecek Cunda adalarının koylarında denizin keyfini çıkartabilir, toplu turların olmadığı bakir koylarda huzuru bulabilirsiniz.
Günlük turumuz 18:00 itibari ile başladığı noktada son bulur.

Mehtap Turu

Saat: 20:00′de başlayan mehtap turlarımız 23:00′de sona ermektedir. Cunda Adası yakınlarında sizlere eşsiz bir görsel ziyafet için yapılmaktadır. Güneşin denize batmasıyla başlayan turumuz, ayın muhteşem görüntüsü eşliğinde yıldızların büyüleyici etkisini sizlere yaşatacak. Yıldızları bu kadar net görmenin tadını mehtap turumuzda çıkartabilirsiniz.

Yatılı Turlarımız

Yatılı turlarımız sabah 10:00 da başlayıp, ertesi gün 10:00 da sona erer. Bu tür turlarımızda misafirlerimiz 1 adet king size, 1 adet çift kişilik olan odalarımızda konaklayabilmektedir. Bunun dışında yıldızları izleyerek uykuya dalmayı tercih eden misafirlerimiz için de tekne üzerinde hazırlanan yataklarda uyuma imkanı sağlamakta.
Sabah denize açılarak başlayan turumuz, Cunda Adası çevresindeki irili ufaklı adaların koylarında sizlere denizin keyfini çıkartma imkanı sunuyor. Öğlen yemeğinde tercih ettiğiniz menü kaptanımız tarafından sizler için hazırlanıyor, güzel bir öğlen yemeğinden sonra tekrar koyları dolaşmaya devam ediyoruz.
Hava kararmaya başladığında kaptanımız, havanın durumuna en uygun koya demirleyerek geceyi rahat geçirmeniz için hazırlıklara başlar. Burada akşam menüsü için seçtiğiniz yemekleri sizlere sunduktan sonra, sizler geceye deniz sesi ve muhteşem yıldızlar eşliğinde devam edebilirsiniz.
Sabah güneşin doğmasıyla teknede yapacağınız kahvaltının ardından karaya dönüş başlar, ve başlangıç noktasında sizlere veda eder.

Özel Rotalı Turlarımız

Özel Turlarımız konuklarımızın isteği doğrultusunda düzenlenmektedir. Cunda Adası dışında, teknemizin ve hava şartlarının müsaade ettiği güzergahta yapılmaktadır. Bu turlarımız önceden planlamış ve yatılı turlarda olmaktadır. Yatılı turlarımızda olduğu gibi öğün yemeklerimiz kaptanımız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Özel turlarımız arasında gidilebilecek bazı yerler şunlardır; Asos, Kalem Adası (Dikili), Foça ve bunun gibi… Sizlerin görmek istediği yerler turdan önce kaptan ile görüşülerek belirlenebilir.

Özel Günler

Özel günlerinizi kutalayabileceğiniz, süprizler yapabileceğiniz, sizlere özel olarak hazırlanan teknemiz bu anları ölümsüzleştirecektir. Teknemizde yapılabilecek olan evlenme teklifi, yıl dönümü kutlaması, doğum günü kutlaması gibi organizasyonlar için sizleri beklemektedir. Teknemiz bu özel günler için hazırlanan konseptte sizlere en unutulmaz anları yaşatacaktır.

Balık Turu

Balık turu kişiye özel düzenlenir. Yatımızda balık bulucu GPS, satalayt, bölge haritası mevcuttur. Balık avı konusunda çok deneyimli olan kaptanımız eşliğinde balık avına çıkabilir, bütün stresinizi unutabilirsiniz. Bölgemizde avlanabilecek başlıca balıklar şunlardır; Mercan, Fangri,Çipura, Sarıgöz, Adabeyi, Karagöz, Kupes, Uskumru, Palamut, İstavrit, İzmarit vs… Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek

Teknemiz, turlarımız, rezervasyon uygunluğumuz ve diğer sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
En kısa sürede geri dönüş yapabilmemiz için sorularınızı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.